2009-08-08 Evropská výstava chrtů Mojmírovce
Evropská výstava chrtů 8.8.2009 Mojmírovce SK
Rozhodčí: Olga Kosareva /RUS/
PSI
Trieda dorastu
VN1 HAMMOND BISTKUPSTWO, 30.11.2008
VN2 ALMAZ ORLOFF EMPIR EXCELLENT, 23.1.2009
VN3 KUDEJAR IZ RAZDOLIA, 19.1.2009
VN4 AMUR TIGER USSURI EMPIR EXCELLENT, 23.1.2009
-- ARAB PETRA VELIKOGO EMPIR EXCELLENT, 23.1.2009
Trieda mladých
V1 CAJC EURÓPSKY VÍŤAZ MLADÝCH JBOB ALLPERI HIGHLANDS HEART, 16.3.2008
V2 RUS EXTREME AVANGARD AT SOKOL, 27.9.2008
V3 DOBER-KOPP JIM BEAM, 25.10.2008
VD4 DIAMANT NIJINSKI BALLET, 9.3.2008
VD DOBER-KOPP SHEERE KHAN, 25.10.2008
VD HENKOW AV FJASCHO, 19.10.2008
VD RODION LEXOWICZ RASKOLNIKOW CONTRA LEGE, 3.11.2008
-- DOBER-KOPP WIZZARD OF ÓZ, 20.9.2008
-- SASHA FI-IT, 6.11.2008
Medzitrieda
V1 CAC SWIDRYGAJLOW LEXOWICZ CONTRA LEGE, 11.9.2007
V2 R.CAC SUNBURST DUKE CALIFIA AT DOBER-KOPP, 14.3.2008
V3 MICH MONACH MAGNUS BORZOJ, 20.1.2008
-- ALYOSHA SAGÁN MRAJA, 30.12.2007
-- DONSKOI BORIETZ, 9.10.2007
-- YAAKOV KRYLOV, 20.11.2007
Trieda otvorená
V1 CAC RUSICH BASKAK, 14.5.2007
V2 R.CAC FENOMENALNIJ FARS WOLKOWO, 3.4.2007
V3 EXCELLENT SILENT ENIGMA, 3.3.2006
V4 NYULÁSZ LIGETI SZÁSA, 17.6.2007
V DOBER-KOPP INDIÁN, 14.6.2007
VD LYNX WINDS FROM RUSSIA, 9.2.2006
Trieda pracovná
V1 CAC GANDALF FLEGETON, 4.6.2004
Trieda šampiónov
V1 CAC EURÓPSKY VÍŤAZ BOB ZARATHUSTRA NIJINSKI BALLET, 19.1.2006
V2 R.CAC BRILLIANT NIJINSKI BALLET, 13.5.2007
V3 FRAMUS FIVE BISTKUPSTWO, 9.8.2007
V4 BODY Z MURKY, 15.3.2006
V ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC, 15.7.2006
V ATHAN CASTUS ROYAL LILY, 23.3.2007
V DAR Z JURAJSKICH BISKUPIC, 7.2.2007
-- HARMON MAJOVE BOHEMIA, 30.7.2006
-- ZLOTY LAUR STEPOWY GONIEC, 28.9.2004
Trieda veteránov
V1 BEST VETERAN SAFIR NIJINSKI BALLET, 20.6.2000
-- DOBER-KOPP PANNON ZOLTÁN, 8.6.2001
SUKY
Trieda dorastu
VN1 AURORA BOREALIS EMPIR EXCELLENT, 23.1.2009
VN2 HATCHEPSUT BISTKUPSTWO, 30.11.2008
Trieda mladých
V1 CAJC EURÓPSKA VÍŤAZKA MLADÝCH LYNX SCARLET PIMPERNEL, 9.5.2008
V2 APARTA Z PALATINU MORAVIA, 30.5.2008
V3 AVRILIA Z PALATINU MORAVIA, 30.5.2008
V4 KIARA MAJOVE BOHEMIA, 23.2.2008
V CALLI ARTIN SLOVAKIA, 14.8.2008
V ESTET CLASSIC BASURMANKA, 13.6.2008
V SVETLANA FI-IT, 6.11.2008
VD CINDERELLA AD ABSURDUM, 5.3.2008
VD DOBER-KOPP HAUNTING GHOST, 20.9.2008
-- DOBER-KOPP VENUS, 25.10.2008
-- GALANTINAJA GALKA WOLKOWO, 23.5.2008
Medzitrieda
V1 CAC EURÓPSKA VÍŤAZKA NINOCHKA´S ZOYA BY H.R.I.B
V2 R.CAC ASHA BATYAH MRAJA, 30.12.2007
V3 AMURI-PAJKOS GANJA, 26.1.2008
VD ALOJA NOVA FANFARA, 4.10.2007
VD ASYA ADIRA MRAJA, 30.12.2007
VD DARK DESIREE NIJINSKI BALLET,
-- HER MAJESTY STEPOWY GONIEC, 28.4.2008
Trieda otvorená
V1 CAC PASKOVA BELIEVE IN ME, 4.7.2007
V2 R.CAC VASKES KASSIOPEYA, 25.4.2007
V3 FINA MAJOVE BOHEMIA, 4.2.2005
VD ANDREJKA PŘÍBRAMSKÝ PERMONÍK, 22.12.2006
VD HARIELLA MAJOVE BOHEMIA, 30.7.2006
-- CYMABRESJEVA LARISSA, 12.10.2008
-- UHURA NIOTA KRYLOV, 11.12.2003
Trieda pracovná
V1 CAC ANNA KARENINA NIJINSKI BALLET, 3.6.2006
-- DOBER-KOPP DOBAH DOBÓ KATA, 22.2.2003
-- NINOCHKA´S UVERURA, 28.4.2003
Trieda šampiónov
V1 CAC BORSCANA WOLVERINE, 18.3.2006
V2 R.CAC ANGELINA JOLLIE ROYAL LILY, 23.3.2007
V3 FERIA FLESZY POLOT, 13.3.2005
V4 FAWORYTA FRANCUZA POLOT, 13.3.2005
V HERMIONA MAJOVE BOHEMIA, 30.7.2006
V KATZ EVANESCENCE AT TEINE JC, 11.3.2007
VD HERA Z POGRANICZA, 7.4.2005
-- DOBER-KOPP BLACK SIROCCO, 24.10.2004
-- DOBER-KOPP CHARMOS SACI, 3.3.2003
Trieda veteránov
1 BEST VETERAN DOBER-KOPP PANNON ZOLTÁN, 8.6.2001
V2 APURVA BISTKUPSTWO, 10.7.2001