2009-08-15 KV KCHCH Přívrat
15.8.2009 Klubová výstava bez zadávání klubového vítěze KCHCH Přívrat
Rozhodčí: Hana Petrusová
PSI
Třída: dorost
VN1 Nejlepší dorost GEMELAN BISKUPSTWO, CMKU/B/2757/08, 18.11.2008
Velikij Bonapart iz Razdolia x Borscana Wolverine
Chovatel:Zapletal Vojtěch, majitel: V+L Zapletalovi
Třída: mezitřída
-- FEDERER SILENT ENIGMA, CMKU/2569/07/09, 6.9.2007
D'Arlekin Dream Silent Enigma x Coca Cola Silent Enigma
Chovatel+majitel: Křapová Marta
Třída: otevřená
V1 CAC ART DECO NIJINSKI BALLET, CMKU/B/2407/06, 3.6.2006
Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinksi Ballet
Chovatel + majitel: ing Burianová Lenka
V2 VETTORI Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/2310/05/08, 29.10.2005
Daimon Majove Bohemia x Palomia z Palatinu Moravia
Chovatel: Růžičková Marta, Majitel: Juranová Daniela
V3 FRAGMENT BISKUPSTWO, CMKU/B/2563/07, 9.8.2007
Velikij Bonapart iz Razdolia x Apurva Bistkupstwo
Chovatel:Zapletal Vojtěch, Majitel: Rábková Kateřina
V4 YOSEMIT Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/2494/07, 23.3.2007
Darwin Majove Bohemia x Ciacona Biskupstwo
Chovatel: Růžičková Marta, Majitel: Fabián Pavel
VD ALLEGRO DANCER EARL'S LEGEND, CLP/B/2338/06/08, 27.2.2006
Azeem Variage Gold x Ischyma Esprit
Chovatel: Plisková Petra, Majitel: Pokorná Žaneta
D WILLY Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/2397/06, 3.6.2006
Daimon Majove Bohemia x Tasha z Palatinu Moravia
Chovatel: Růžičková Marta, Majitel: Fabián Pavel
-- ARPÁD Z MURKY,CMKU/2158/04/07, 1.8.2004
Gradivo z Bilmy x Ch.Altamira Moomoon
Chovatel: Řeřichová Miloslava, Majitel: Strnadová Jana
-- ATHAN CASTUS ROYAL LILY, CMKU/B/2502/07, 23.3.2007
Hassini Rus Duchess x Charyzma Chwili Polot
Chovatel: Portešová Alena, Majitel: Pokorná Miroslava
Třída: vítězů
V1 CAC Nejlepší pes, BOB ZUCKER NIJINSKI BALLET, CMKU/B/2332/06, 19.1.2006
Azeem Variage Gold x Tanečnice Nijinksi Ballet
Chovatel + majitel: ing Burianová Lenka
V2 res.CAC VLADIMIR Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/2312/05/, 29.10.2005
Daimon Majove Bohemia x Palomia z Palatinu Moravia
Chovatel: Růžičková Marta, Majitel: Juranová Daniela
V3 BODY Z MURKY, CMKU/B/2366/06/07, 15.3.2006
Gradivo z Bilmy x CH. Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, majitel: Pašková Pavlína
V4 HEWELIUSZ Z POGRANICZA, ČMKU/B/2298/-05/05, 7.4.2005
Azeem Variage Gold x Ofelia ze Sfory Carycy
Chovatel: Tekieli Michalina, Majitel: Pokorná Eva + Žaneta
Třída: veteránů
V1 Nejlepší veterán SAFÍR NIJINSKI BALLET, CMKU/B/1789/00/02, 23.6.2002
Nostradamus Nijinski Ballet x Kartinotschka Nijinksi CS
Chovatel + majitel: ing Burianová Lenka
FENY
Třída: mladých
V1 CAJC ESTET CLASSIC BASURMANKA, EST-03001/08, 13. 6. 2008
Sanhawke Velimir x Estet Classic Sonata In Moon Light
Chovatel: Gorbatšjova Olga, majitel: Pokorná Žaneta
V2 CARMEN Z MURKY, CMKU/B/2651/08, 15.3.2006
Patriot Sofena x Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, majitel: Pašková Pavlína
Třída: mezitřída
-- ARLETE HIGHLANDS HEART, CMKU/B/2628/08, 16.3.2008
Czar Cara Polot x Feria Fleszy Polot
Chovatel: Řezáčová Šárka, majitel: Pokorná Žaneta
-- KIARA MAJOVE BOHEMIA, CMKU/B/2617/08, 23.2.2008
Chagal z Bilmy x Fina Majove Bohemia
Chovatel: Veselá Marie, majitel: Pileček Karel
Třída: otevřená
V1 CAC Nejlepší fena ANDREJKA PŘÍBRAMSKÝ PERMONÍK, CMKU/B/2469/06, 22.12.2006
Gradivo z Bilmy x Cagryschka Majove Bohemia
Chovatel: Šenkíř Roman, majitel: Tetourová Klára
Třída: vítězů
V1 CAC BORSCANA WOLVERIN, CMKU/B/2425/-06/06, 18.3.2006
Moryjak Wild Is the Wind x Apurva Biskupstwo
Chovatel: Edland L.+Sellin R., majitel: Zapletalovi V.+L.
Třída: veteránů
V1 Nejlepší veterán APURVA BISKUPSTWO, CMKU/B/1887/01/03, 22.12.2001
Avanturin x Polly z Palatinu Moravia
Chovatel: Zapletal Vojtěch, majitel: Zapletalovi V.+L.